Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 115 громад!
Тема звернення Підписали Залишилось
облагородить детские площадки в городе 77 9
Создать комиссию по вопросу качества медицинского обслуживания в городе Авдеевка. 45 22
Облаштування ролердрому у м.Авдіївка для організації корисного дозвілля дітей та дорослих. 44 18
Тема звернення Підписали Залишилось
облагородить детские площадки в городе 77 9
Создать комиссию по вопросу качества медицинского обслуживания в городе Авдеевка. 45 22
Облаштування ролердрому у м.Авдіївка для організації корисного дозвілля дітей та дорослих. 44 18
Тема звернення Підписали Залишилось
Переглянути усі петиції

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Упорядочить движение автотранспорта в центре г. Авдеевка

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

МАЛИХІН ПАВЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ

Шановний Віталію Вікторовичу!

Військово-цивільною адміністрацією міста Авдіївка Донецької області розглянуто Вашу петицію стосовно «впорядкування руху автотранспорту у центрі міста Авдіївка», з цього приводу повідомляємо наступне:
Доводимо до Вашого відома, місто Авдіївка Донецької області Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. №1275-р віднесено до переліку населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція. Крім того, м. Авдіївка Донецької області є населеним пунктом, що розташований на лінії зіткнення, що затверджено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. №1276-р.
Для розгляду вищенаведеної петиції керівництвом військово-цивільної адміністрації міста Авдіївка Донецької області було скликано нараду за участю представників Збройних Сил України, посадових осіб Національної поліції України. На вказаній нараді розглядалось питання можливості відкриття руху через блок-пост, що розташований на залізничному переїзді, на вулицю Воробйова.
Представниками Збройних Сил України наголошено, що рух вздовж вулиці Воробйова у місті Авдіївка є небезпечним для громадян через часті обстріли блок-посту з боку незаконних збройних формувань. Перебування на вулиці Воробйова є вкрай небезпечним для громадян міста в умовах проведення антитерористичної операції.
Крім того, для відкриття руху вздовж вулиці Воробйова необхідно збільшити кількість військовослужбовців для проведення огляду транспортних засобів. Також на нараді наголошено, що у необхідних випадках рух транспорту екстрених служб не обмежується у будь-який час доби.
Відповідно до статті 15 Закону України «Про боротьбу з тероризмом» посадові особи, залучені до антитерористичної операції, мають право тимчасово обмежувати або забороняти рух транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах, не допускати транспортні засоби, у тому числі транспортні засоби дипломатичних представництв і консульських установ, та громадян на окремі ділянки місцевості та об'єкти, виводити громадян з окремих ділянок місцевості та об'єктів, відбуксировувати транспортні засоби.
Інформуємо Вас, що військово-цивільна адміністрація міста Авдіївка Донецької області зверталась до керівництва ПрАТ «АКХЗ» з проханням ремонту дороги від залізничного переїзду до ПрАТ «АКХЗ», яка перебуває на балансі заводу, з метою комфортності та економії часу при пересуванні вказаною дорогою.
Відповідно до статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян» та на підставі вищенаведеного вважаємо недоцільним відкриття руху з залізничного переїзду вздовж вулиці Воробйова. Дане питання може бути розглянуто лише за умови стабілізації ситуації у місті Авдіївка Донецької області.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та занепокоєння долею міста Авдіївка Донецької області.


З повагою,
Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Авдіївка
полковник П. Малихін

Станом на 26 квітня надано відповідь на 2 петиції Переглянути