Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 129 громад!

Що до роботи відділу міграційної служби.

ІНШІ

Зтикнувся з такою проблемою в роботі відділу міграційної служби ( це по старому паспортний стіл деснянського р-ну),(хоча гадаю що в новозаводському р-ні ситуація така сама).
Моїй донці виповнилося 14 років. По новому законодавству потрібно отримати перший паспорт,так звану ID картку. Прийшовши з дитиною до відділу ДМС о 8 ранку вималювалась така картина. Люди займають чергу з 3-х годин ночі та на коліні самі на папірцю пишуть список/чергу. Потім потрібно прийти годин в 15 щоб переписатися в папірці на наступний день.
Тобто що маємо по факту. Мені з дитиною (дитина потрібна бо її будуть фотографувати) потрібно прийти о 3 годині ночі та записатися в папірець. Чекати цілий день і сподіватись потрапити сьогодні (майже не реально). Дочекавшись до 3 годин дня і не потрапивши потрібно переписатися на наступний день. Наступного дня все теж саме і якщо пощастить ...
Невже в наш час комп'ютерних технологій не можливо створити електронну чергу чи запис через мережу інтернет. Хотілося щоб керівники міста звернули увагу на данну проблему або звернулися до керівнитства ДМС в м. Чернігів що до вирішення проблеми бо так відноситись до людей (які сплачують податки а з податків зарплатню працівникам ДМС) я вважаю недопустимим.
P.S. Ця вся " процедура " також стосується і тих хто хоче вклеїти фотокартку ,отримати / обміняти паспорт ...
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 19 листопада петицію підписали 266 осіб з 250 необхідних.

Показати