Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 115 громад!

Долучити місто Чернівці до порталу державних послуг IGov

ІНШІ

Впровадити надання електронних адміністративних послуг в м. Чернівці долучившись до порталу державних послуг IGov (igov.org.ua).

Надання адміністративних послуг через портал державних послуг IGov органами місцевої влади багатьох населених пунктів України здійснюється вже понад рік.

Постійно збільшується кількість та підвищується якість доступних послуг, а це - державна реєстрація юридичних та фізичних осіб, оформлення паспорту громадянина та для виїзду за кордон, в сфері містобудування, РАЦС, соціального захисту, запис в електронну чергу та інші.

Громаді же міста Чернівці та області можливість отримувати такі послуги за допомогою порталу на сьогодні так і не надано.

Долучення міста Чернівці до загальноукраїнського порталу державних послуг IGov дозволить підвищити ефективність та оперативність взаємодії органів місцевої влади з громадянами і бізнесом, надання послуг через електронний сервіс зменшить навантаження на службовців і черги, які віднімають робочий час у працюючих громадян та підривають здоров’я пенсіонерів, а також значно зекономить кошти міського бюджету, виключить корупційні ризики.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Ігоре Аркадійовичу!
Ваша петиція відповідно до протокольного рішення Чернівецької міської ради №312/21 від 02.02.2017 року «Про розгляд електронних петицій» буде розглядатися міською радою. Про дату та час розгляду петиції на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.
Вважаємо, пропозицію підписантів петиції нагальними для впровадження.
З метою підготовки проекту рішення міської ради створюється робоча група у складі фахівців міської ради, волонтерів Порталу державних послуг www.igov.org.ua. Пропонуємо Вам долучитися до роботи цієї групи для підготовки дієвого механізму впровадження Вашої петиції.
Контактна особа із планування роботи групи - начальник відділу комп'ютерно-технічного забезпечення міської ради Валерій Маніліч (тел.0372522621).
Додаток до рішення

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Показати