Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 126 громад!

Про повернення газорозподільчої системи міста у комунальну власність

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Просимо терміново розглянути питання повернення газорозподільчої системи міста в комунальну власність громади, та створити відповідне комунальне підприємство, яке б забезпечило мешканцям адекватні тарифи з абонплати за підключення до газопостачальної системи. Від справедливо нарахованої абонплати та незалежного ведення господарської діяльності від газових монополістів, залежить матеріальне становище коженого споживач, та благоустрій міста.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо повернення газорозподільної системи міста у комунальну власність, розглянута особисто та опрацьована департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.
Повідомляємо, що мережі газопостачання, які були прийняті у комунальну власність міста від ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського», рішенням міської ради від 26.03.2004 №322-14/ХХІУ були передані у безоплатне постійне користування (на баланс) Дніпродзержинському управлінню по експлуатації газового господарства.
Зважаючи, що питання експлуатації газових мереж може здійснюватись лише спеціалізованим (ліцензованим) підприємством, а в комунальній власності міста відсутні підприємства, які здійснюють діяльність у сфері газового господарства, питання переведення газових мереж у власність територіальної громади і створення відповідного комунального підприємства потребує додаткового спільного опрацювання з іншими структурними підрозділами міської ради.

Додаток до рішення

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Показати