Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 126 громад!
Тема звернення Підписали Залишилось
Переглянути усі петиції

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Встановити пам’ятник на розі Шевченка і Великої Перспективної негласному символу міста собаці Каштану

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

РАЙКОВИЧ АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ


На електронну петицію від 29.06.2017 щодо встановлення пам'ятника на розі вулиць Шевченка і Великої Перспективної негласному символу міста - собаці Каштану повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін), петицію 06.07.2017 було розглянуто постійною комісією Кіровоградської міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики.
У результаті розгляду петицію підтримано в частині встановлення об’єкта малої архітектурної форми (скульптури) негласному символу міста - собаці Каштану та надано відповідне доручення відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради винести дане питання на розгляд міської топонімічної комісії при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради.
В подальшому питання буде перебувати в компетенції та на контролі відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради.

Станом на 25 вересня надано відповідь на 17 петицій Переглянути