Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 121 громадa!

Упорядування скверу імені Анатолія Бузуляка та скверу імені Олександра Кондаковаа

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Вимагаємо у депутатів міської ради передбачити в бюджеті міста на 2017 рік витрати на приведення до належного вигляду та підтримку в задовільному стані скверу імені Анатолія Бузуляка та скверу імені Олександра Кондакова.
Обидва сквери було переіменовано на виконання Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного
(нацистського) тоталітарних режимів та заборону Пропаганди їхньої символіки"
відповідно розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19 травня 2016 № 216-р.
Анатолій Бузуляк та Олександр Кондаков героїчно загинули, захищаючи нашу країну. тому наш святий обов'язок вшанувати їх пам'ять і встановити на їх честь пам'ятні знаки.
На сьогодняшній день в обох скверах встановлені морально застарілі скульптури, які не мають ніякої історичної та художньої цінності та не відповідають сучасному вигляду міста.
Тому вимагаємо демонтувати ці символи епохи комунізму та встановити сучасні пам'ятні знаки на честь загиблих героїв, іменем яких названі сквери.
Також передбачити в бюджеті міста на 2017 рік витрати на озеленення, освітлення та прибирання цих скверів.


Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Червоная О.В.

oks-ch@yandex.ru


Про розгляд електронної петиції

На електронну петицію щодо упорядкування скверу імені Анатолія Бузуляка та скверу імені Олександра Кондакова повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення Кіровоградської міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету», петицію 20 жовтня 2016 року було розглянуто постійними комісіями Кіровоградської міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності та з питань освіти, науки, культури, туризму, фізичної культури і спорту та молодіжної політики.
У результаті розгляду петицію підтримано та надано відповідні доручення:
Головному управлінню житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради передбачити кошти на утримання (озеленення, освітлення та прибирання) скверів імені Анатолія Бузуляка та імені Олександра Кондакова в Програмі розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Кропивницького на 2017 рік;
відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради опрацювати петицію та направити на розгляд міської топонімічної комісії при виконкомі Кіровоградської міської ради.
Підняте питання буде перебувати в компетенції Головного управління житлово-комунального господарства та відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради.
Дякуємо Вам за активну громадянську позицію та небайдужість.Секретар міської ради А.ТАБАЛОВ


Масло 24 03 14
Додаток до рішення

Петицію підписали 459 осіб з 450 необхідних.

Показати