Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 114 громад!

Встановлення ВІДЕО-РЕГЄСТРАТОРІВ у салоні 100% громадського ТРАНСПОРТУ які ОБЕРНЕНІ в САЛОН транспортного засобу (автобусу, тролейбусу, маршрутне таксі).

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Шановний Голова Кіровоградської Міської Ради!
Прошу розглянути питання щодо зобов’язати встановити відео реєстратори 100% в громадському транспорті (автобуси, тролейбуси) з великою картою пам’яті запломбовані за для контролю обстановки в салоні громадського транспорту (відеокамера обернена в салон, запис відео та звуку), для контролю пасажиропотоку в будь який час без попередження контрольним органом Кіровоградської міської радою щодо виконання якості договору на перевезення пасажирів та у відповідності до закону України «Про автомобільний транспорт» та закону України «Про електротранспорт», Правилами користування тролейбусами. Витрати на відеокамери та організацію контролю покласти на Кіровоградську міську раду – як власника майна, яке надасться для користування на договірних засадах збереження та недоторканості майна. Це дасть контроль та нейтральність висвітлення обставин, безпеку руху, доказову базу у надзвичайних ситуаціях. Скрині з відео-реєстраторами опломбовувати представником від КМР. Відео та аудіо данні надавати за протоколом КМР.
Передбачити в програмі розвитку транспорту видатки на придбання обладнання, створення нормативно-правової бази для реалізації наведеного проекту щодо контролю пасажироперевезень, створити відповідні проекти рішень по даному питанню, пройти постійну комісію з питань транспорту,винести для погодження на сесію Кіровоградської міської ради!»
Автор:

Дата початку збору підписів:

До кінця збору підписів залишилось:

Станом на 29 березня петицію підписали 63 особи з 450 необхідних.

Показати