Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 129 громад!

Заборонити працівникам освіти приймати подарунки від батьків учнів

ОСВІТА

Шановні батьки майбутніх та теперішніх учнів шкіл чи вихованців садочків. Я звертаюся до Вас.
В нашій державі роками культивували звичку поздоровляти директорів,завідуючих, вчителів, вихователів, нянечок та інший педагогічний персонал з різноманітними святами, починаючи з дня 1-го вересня закінчуючи Днем народження і ці подарунки теж різноманітні від банальних грошей у конверті до аморальних алкоголь в пакетах. І все було б нічого якби це не переростало в якусь зобов’язаловку. Скажіть мені будь ласка чому це так повинно бути? Хтось каже: «Це за те що Вони навчають Наших дітей». А хіба це не їхня робота, хіба Вони не отримують за це заробітню плату, премії, надбавки та ін.(з Наших з Вами сплачених податків). У кожного з Нас є професія і професійні свята, Дні Народження, Новий рік, 8 березня і всі ці свята ми святкуємо з колегами та рідними, а не вимагаємо у весь світ Нас вітати. Тим паче вчитель чи вихователь стає заручником таких привітань адже стає забов’язаний окремим батькам за успіхи їхньої дитини, а ще гірше, що може бути, починає необ’єктивно оцінювати свого вихованця бо батьки поздоровили чи не поздоровили його зі святом.
Тому я Вас дуже прошу, давайте зупинимо та звільнимо і батьків від щорічної процедури збирання коштів і педагогів від процедури яка попахує корупцією так як нагадує підкуп.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Ваше звернення (електронну петицію від 08.09.2017 р.) щодо заборони приймати подарунки від батьків учнів працівниками закладів освіти, повідомляємо наступне.
Законом України «Про запобігання корупції» визначено поняття «корупції», а саме - використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 вищезазначеного Закону, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки, пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка, пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 вищевказаного Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей.
Таким чином, привітання та отримання подарунків педагогічними працівниками з нагоди загальнодержавних та особистих свят, відноситься до загальнолюдських відносин і не підлягає регулюванню нормативно-правовими актами.
Додаток до рішення

Станом на 19 листопада петицію підписали 76 осіб з 450 необхідних.

Показати