Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 130 громад!

Дітям потрібен Білітест!

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

За статистичними данними близько 60% доношених та близько 80% недоношених дітей хворіють на жовтяницю. Здебільшого, це фізіологічна жовтяниця новонароджених, яка не потребує лікування... Та якщо це патологічна жовтяниця - то наслідки можуть бути найгірші... Головне вчасно діагностувати захворювання.
В нашому місті діагноз ставиться або "на око" лікаря , або за результатами аналізу крові. Кров потрібна не з пальчика а з вени... Інколи ж беруть кров з вени на голові немовля, оскільки на ручках бувають важкодоступні.
Такий, я б назвала варварський, аналіз роблять в той час, коли є набагато щадний альтернативний спосіб визначити кількість білірубіну в крові. Білітест - це сучасний апарат, яким за 1-2 секунди абсолютно безболісно для дитинки можна визначити рівень білірубіну! В нашому місті на базі пологового будинку він є... Але вже давно в зламаному стані...
Прошу придбати для дітей нашого міста апарат Білітест, або хоча б відремонтувати старий... І забезпечити можливість безкоштовного діагностування за допомогою нього!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 18 січня петицію підписали 262 особи з 250 необхідних.

Показати