Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 135 громад!

Реорганізація ЗОШ №1

ОСВІТА

Ми, колектив учителів, батьків, учнів Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1, звертаємося до громади міста з проханням припинити розгляд питання щодо реорганізації Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 .
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується» (стаття 13 Закону України «Про освіту»)
У мікрорайоні Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 школа одна з мовою національних меншин (російською).
У 2011 році була закрита Сиваська ЗОШ. Діти, які там навчались, були переведені до Первомайської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з обіцянкою з боку міської влади про постійне навчання саме у цій школі. Скільки ще разів нашим дітям змінювати школу, пристосовуватися до нового колективу, до нових вчителів? Це психологічний та моральний стрес для дітей.
Питання щодо реорганізації Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№1 ще не вирішено, а на карті міста (інформація з карти Google, картографічні дані, 2018) вже нашої школи немає. Питання: куди зникла з карти наша школа та земля, на якій вона розташована?).
Запрошуємо всіх небайдужих підтримати нас та зберегти школу, з якої починалась освіта міста Первомайський.
P.S. Капітальний ремонт школи був зроблений у 1986 році. Школа не аварійна!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Станом на 23 лютого петицію підписали 108 осіб з 100 необхідних.

Показати