Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 134 громади!

Підвищити вартість проїзду в приватних маршрутних засобах до 100 грн.

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Враховуючи петицію про підняття вартості проїзду до 10 грн - вважаю, що треба йти далі, і шоб система взагалі була найкращою (враховуючи аргументи петиції) :

Прошу встановити вартість проїзду в приватних маршрутних засобах типу "Рута" до 100 грн.

Вважаю це економічно обґрунтованою ціною. Так, як якщо брати середню заробітну плату по місту мінус податок то виходе близько 5000 грн. 5000 грн. розділити на 25 роб. Днів = 200 грн. Отже 200 поділити на (на роботу та з роботи ) отримуємо 100 грн. Тобто людина зможе заплатити на проїзд!

Перед підвищенням вартості проїзду у маршрутках до 3 грн. перевізники обіцяли, що колеса не будуть відпадати, якщо проїзд буде 3 грн. Ну те ж вони казали і перед підвищенням до 4 грн. Тому треба поставити таку ціну на проїзд, щоб перевізникам було аж СТИДНО, коли відвалиться колеса (а вони у будь якому випадку будуть відпадати).
Адже водіям треба забезпечувати гідну зарплатню за його відповідальну роботу — на їх плечах лежить вся транспортна система Сум!
- Водії ж отримують мінімальну зарплату (ну згідно документам, які надають перевізники). І головне нічого не беруть зайвого! І неможлива система, щоб водій працював не з 5:00 до 10:00, а по змінах (2 людини на день).

З іншого боку, якщо збільшиться вартість проїзду, то водію не доведеться набирати багато пасажирів у маршрутку — якщо запобігти переповненню, то збільшиться ресурс ходової та технічного стану. Цим самим збільшиться комфорт для пасажирів, через відсутність штовханини. Більша вартість проїзду підвищить заробітну плату водіїв, а тим самим їх настрій та привітність до пасажирів.
- Будемо їздити, як ЦАРІ одна людина на маршрутку!

Прошу взяти до уваги вищенаведені аргументи, адже вони стосуються усіх учасників транспортного конфлікту. Вірю, що транспортна система нашого рідного міста заслуговує кращого!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Оприлюднення відповіді не пізніше:

Станом на 22 лютого петицію підписали 272 особи з 250 необхідних.

Показати