Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 134 громади!

Як працює єдина система місцевих петицій?

На жаль, у вашому місті ще не було подано жодної петиції, будьте першим:

+ Створити петицію

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в'їзду у с.Залужжя

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

ПОЛІКРОВСЬКИЙ РОМАН СТЕПАНОВИЧ

гр. Синюті М.Ю.
Вашу електронну петицію від 31.01.2017 року, розглянуто.
На петицію «Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в'їзду у с.Залужжя» повідомляємо, що найближчим часом розпочнеться ямковий ремонт згаданої ділянки дороги та роз’яснюємо, що ремонтні роботи капітального характеру проводяться при відповідному фінансовому забезпечені з міського бюджету. Інформуємо, що переліком об’єктів капітального ремонту доріг на 2017 рік коштів на проведення ремонту асфальтобетонного покриття дорожнього покриття вулиці, головного в'їзду у с. Залужжя не передбачено. Враховуючи наведене на даний час задовольнити Ваше прохання в повній мірі не вбачається за можливе.
Одночасно інформуємо, що можливість проведення ремонтних робіт за вищевказаною адресою буде розглядатися при перегляді міського бюджету, а першим кроком передбачаємо замовлення проектно-кошторисної документації на виконання робіт по об’єкту «Ремонт дорожнього покриття вулиці, головного в'їзду у с. Залужжя».
Після виготовлення проектно-кошторисної документації виконавчим комітетом Збаразької міської ради буде здійснено пошук фінансування на проведення робіт, можливим варіантом розглядаємо співфінансування із Залужанською сільською радою.

Міський голова Збаража
Р.С. Полікровський

Станом на 20 лютого надано відповідь на 1 петицію Переглянути