Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Створення першого веломаршруту

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Розвиток велоінфраструктури в місті - це не розкіш, це вимога сучасності. Велосипедні доріжки слугують місцем для безпечного пересування не лише велосипедистам, що використовують цей вид транспорту як основний, але і тим, хто займається велоспортом чи підтримує таким чином здоровий спосіб життя.
Оскільки в місті Бахмут є відділення велоспорту в ДОНЕЦЬКОМУ ВИЩОМУ УЧИЛИЩІ ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ ІМ.С.БУБКИ, також є організації, що підтримують цей рух – ГО «Велоінтеграція», є багато людей, що пересуваються велосипедами, у звязку з цим треба поступово створювати велоінфраструктуру в Бахмуті. Окрім цього на велодоріжці безпечно зможуть їхати люди з інвалідністю, що пересуваються візочками.
Просимо нанести розмітку на існуючій проїздній частини дороги та встановити дорожні знаки за маршрутом від вул. Визволителів Донбасу до Набережної Бахмутки (вул.Визволителів Донбасу вул. Леваневського вул. Ювілейна вул. Чайковського вул. Польова, 1-й Пушкінський провулок вул. Космонавтів провулок 2-й Вокзальний парк по вул. Ковальська спуск у нижній парк по вул. Лермонтова (на перетині вул. Садової розмітка і знаки) вул. Соборна вул. К.Лібнехта вул. Магістрацьку вул. Горбатова Набережна).
Автор:

Дата створення:

Станом на 29 березня петицію підписали 28 осіб з 250 необхідних.

Показати