Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Перейменування вулиці Горького на вулицю Артема Мирошниченка

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

29.11.2019 року на громадського активіста, патріота, відомого Бахмутського волонтера, Мирошниченка Артема Миколайовича було здійснено особливо жорстокий напад. Від тяжких тілесних ушкоджень 05.12.2019 року Артем помер так жодного разу не приходячи до свідомості. Відбувався жорстокий напад неподалік від будинку Артема, на вулиці Горького в місті Бахмуті. Двоє нападників наразі беруть участь в досудовому розслідуванні в якості підозрюваних.
У зв'язку із вагомим внеском Мирошниченка Артема Миколайовича у розвиток Бахмуту, його тривалою волонтерською діяльністю, активною допомогою українським військовим просимо громадськість підтримати ініціативу перейменування вулиці, на якій Артема фактично вбивали. Тією вулиці, яку Артем побачив останній раз в житті.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна пані Оксано!

Ініційовану Вами петиція «Перейменування вулиці Горького на вулицю Артема Мирошниченка» розглянуто за Вашою участю 09 січня 2020 року на засіданні постійної комісії Бахмутської міської ради з питань житлово- комунального господарства, екології, транспорту і зв'язку.
За результатами розгляду комісія вирішила рекомендувати сесії Бахмутської міської ради не підтримувати дану петицію та виступила з пропозиціями вшанування пам’яті волонтера та громадського активіста іншими способами.
Додаток до рішення

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Показати