Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 145 громад!

За перегляд договору з орендарем парку ім. Т.Г. Шевченка

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

У зв'язку з незадовільним станом парку ім. Тараса Григоровича Шевченка в Бердичеві, а саме, жахливого стану асфальтного покриття доріжок в парку, що спричиняє незручності для відпочиваючих, дітей, жінок з дитячими візочками, крім того, парк має неестетичний вигляд, що викликає сором перед гостями міста.

Вимагаємо:
- переглянути договір оренди з орендарем парку ім. Т.Г. Шевченка;
- зобов'язати привести парк у належний стан, відремонтувати асфальтне покриття, бордюри, ліхтарі, лавочки, відреставрувати скульптурні композиції;
- внести обов'язкову заміну старих атракціонів на нові у інвестиційну програму парку культури і відпочинку Т.Г. Шевченка;

У випадку непогодження інвестора з даними пропозиціями достроково розірвати договір оренди та передати парк у комунальну власність міста.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію щодо перегляду договору оренди з орендарем парку ім.Т.Г.Шевченка, виконавчий комітет міської ради повідомляє, що проект рішення виконавчого комітету про продовження договорів оренди комунального майна та затвердження графіка інвестиційних зобов’язань ТОВ «Парк культури і відпочинку» з облаштування території парку культури та відпочинку ім.Т.Г.Шевченка було розміщено 30 січня 2017 року на офіційному веб-сайті міської ради відповідно до вимог ч.3 ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Протягом терміну, з дня оприлюднення цього проекту рішення до дати його прийняття – 16 березня 2017 року, пропозиції, зауваження щодо внесення змін та доповнень до розробленого графіка інвестиційних зобов’язань від громадськості міста не надходили.
16 березня 2017 року під час розгляду вказаного проекту рішення на засіданні виконавчого комітету пропозицій та зауважень також не було надано.
Враховуючи наявну ініціативу, дане питання буде винесено на розгляд виконавчого комітету.


Заступник міського голови Т.В.Павлішина
Додаток до рішення

Петицію підписали 212 осіб з 200 необхідних.

Показати