Єдина система

місцевих петицій

Ініціюй! Підтримуй! Впливай!

Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 136 громад!
Тема звернення Підписали Залишилось
Зробити реконструкцію пішохідної доріжки вздовж вул. Чупринка 11 2
Тема звернення Підписали Залишилось
Зробити реконструкцію пішохідної доріжки вздовж вул. Чупринка 11 2
Тема звернення Підписали Залишилось
Переглянути усі петиції

Поки що жодна петиція не потрапила на розгляд

Перегляньте петиції та прискорте збір підписів

Остання відповідь

Добавити на сайт Бродівської міської ради інформацію про:

Показати повний зміст петиції

Відповідає:

БЕЛЕЙ АНАТОЛІЙ АНДРІЙОВИЧ

Додаток 1 до рішення
виконавчого комітету
Бродівської міської ради
№30 від 23.01.2017 року


Шановний Юрію Мар’яновичу


Виконавчий комітет Бродівської міської ради розглянув електронну петицію «Добавити на сайт Бродівської міської ради інформацію про:».
Згідно тексту Вашої петиції слід добавити на сайт Бродівської міської ради інформацію про:
- майно , а саме основні засоби та нематеріальні активи, що знаходяться на балансі міської ради;
- майно, що знаходиться на балансі комунальних підприємств;
- дату та час проведення земельних торгів, тендерів та конкурсів, що проводить Бродівська міська рада.
- Систему електронних закупівель.
Виконавчий комітет Бродівської міської ради Львівської області діє лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно статей 135,137 Земельного кодексу №2768-14 від 01.01.2017 із змінами та доповненнями «Земельні торги проводяться у формі аукціону» та «Виконавець земельних торгів після отримання документів та матеріалів на лот забезпечує опублікування на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, а також, за бажанням організатора земельних торгів, у друкованих засобах масової інформації оголошення про проведення земельних торгів», тобто при проведенні земельних торгів виставляється оголошення на сайті Держгеокадастру за адресою http://www.torgy.dazru.gov.ua/ де зазначається дата і час проведення.
Згідно ст..10 закону України про «Публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VII «Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю…». Виконавчий комітет Бродівської міської ради розміщує через авторизований майданчик «Держзакупівлі.Онлайн» на порталі ДП “ПРОЗОРРО” за електронною адресою https://prozorro.gov.ua дані про закупівлі. Згідно ст.7 ЗУ «Про публічні закупівлі» державне регулювання та контроль у сфері публічних закупівель здійснюється уповноваженим органом. Відповідно до положення про Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердженого Указом Президента України від 31 травня 2011 року № 634/2011 «Мінекономрозвитку України є спеціально уповноваженим органом у сфері державних закупівель, метрології, з питань державно-приватного партнерства, оборонного замовлення.»
Законом України «Про доступ до публічної інформації» визначено порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом, та інформації, що становить суспільний інтерес. Відомості щодо майна, а саме основних засобів та нематеріальних активів, що знаходяться на балансі міської ради та майна, що знаходиться на балансі комунальних підприємств не входять в перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.


Секретар міської ради Марія Степанків
Станом на 26 лютого надано відповідь на 1 петицію Переглянути