Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 141 громадa!

міський транспорт до одинадцятої вечора під контроль

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Багато хто їздить ввечері на міському транспорті. У вихідні можна навіть не виходити на зупинки після десятої вечора, зате нам дуже зручно, коли нас обслуговують до ночі. Зате ніхто не помічає персонал обслуги, навіть супермаркетів, а вони теж повинні доїхати до дому. Вимагаю чітко контролювати транспорт, щоб до одинадцятої вечора було можливо доїхати до любої точки нашого міста.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію за Вашим авторством щодо роботи міського пасажирського транспорту у вечірній час, встановлення за ним контролю, за дорученням, уважно розглянуто і повідомляємо наступне.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 28 вересня 2016 року № 419 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування» управлінням транспорту та зв’язку міської ради проведено конкурси з визначення перевізників, що обслуговують міську маршрутну мережу.
За умовами проведених конкурсів та укладених з перевізниками відповідних договорів про організацію пасажирських перевезень на міських маршрутах рух пасажирського автотранспорту встановлено з 6 години (час відправлення автобусів першими рейсами з кінцевих зупинок по маршруту) до 22 години (час відправлення автобусів останніми рейсами з кінцевих зупинок по маршруту), що дозволяє транспортним засобам знаходитись на міських маршрутах до 23 години і відповідає наразі існуючим пасажиропотокам.
Разом з тим управлінням транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради досягнуто з перевізниками домовленості щодо встановлення GPS-системи для відстеження за роботою транспортних засобів на маршрутах, інтервалу руху між ними, часу роботи тощо. На даний час встановлено GPS-трекери на транспортні засоби і проводиться апробація та налагодження всієї GPS-системи у межах міської маршрутної мережі громадського транспорту.
У зв’язку з численними зверненнями громадян стосовно продовження роботи рухомого складу на міських маршрутах у вечірні години, а також спроби зменшення інтервалу руху між транспортними засобами у «години пік», дане питання взято під контроль та здійснюється працівниками управління транспорту та зв’язку міської ради.
Робота громадського транспорту знаходиться під контролем перевізників, що обслуговують міську маршрутну мережу, і управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради.


Начальник управління Ю. В. Горбань
Додаток до рішення

Петицію підписали 316 осіб з 250 необхідних.

Показати