Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 159 громад!

Пешеходная дорожка к пляжу за гостинницей "Брянск"

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Очень нужна пешеходная дорожка от ул. Шевченко до гостинницы "Брянск". На этом отрезке находятся: Черниговский районный центр занятости, три 11-ти этажных дома на 320 квартир, учебный корпус №2 Академии государственной пенитенциарной службы Украины с общежитием, участковый пункт полиции №2. Все люди должны передвигаться по проезжей части, подвергая себя опасности, в том числе и дети. Зимой ситуация становится вообще критичной, т. к. снег и вода не дают возможности безопасно добраться до нужного места. В летнее время много жителей Чернигова отдыхающих на р. Десна должны добираться до места отдыха по проезжей части. Обращаемся к Вам с просьбой решить проблему создания тротуара.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Олено Василівно!

Щодо Вашої електронної петиції, яка набрала необхідну кількість голосів відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади, про облаштування пішохідної доріжки від вул. Шевченка до готелю «Брянськ», повідомляємо наступне.
На сьогоднішній день опрацьовується з проектною організацією та власниками комунікаційних мереж технічна можливість розміщення вище заз наче ного тротуару.
По результатам наданої інформації буде повідомлено додатково.

Начальник управління житлово-комунального Я. В. Куц
господарства міської ради
Додаток до рішення

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Показати