Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Повністю звільнити місто від зовнішніх рекламних конструкцій, бордів тощо.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Прошу підтримати дану петицію про ПОВНУ ЗАБОРОНУ і ДЕМОНТАЖ всіх наявних зовнішніх рекламних конструкцій встановлених вздовж доріг та вулиць міста.

ПОВНИЙ ДЕМОНТАЖ всіх наявних рекламних конструкцій виконати централізовано по всьому місту до 28 лютого 2019 року.

Петиція «Звільнити місто від рекламних білбордів!» від 31 жовтня 2016 р. була підтримана мешканцями міста і набрала необхідну кількість голосів для впроваждення.

У відповідь на підтриману петицію, Управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради було повідомлено про поступове зменшення рекламних конструкцій встановлених вздовж доріг та вулиць міста. З метою упорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова та формування міського середовища у відповідності до сучасних вимог естетики розпорядженням міського голови від 17 червня 2016 року № 201 – була створена робоча група з питань розміщення зовнішньої реклами у місті Чернігові.

Демонтаж рекламних конструкцій було заплановано розпочати з початку 2017 року. Частково демонтаж було виконано, але досі, станом на 07 листопада 2018 р., ми спостерігаємо у місті велику кількість рекламних конструкцій встановлених вздовж доріг та вулиць.

Сучасні і розвинені міста в світі фокусуються на збереженні своєї історичної краси, безпеці дорожнього руху, встановленні більшої кількості дорожніх вказівників і знаків, нанесенні довготривалої дорожньої розмітки, розвинення велосипедної інфраструктури, але в жодному разі не на захламленні міста зовнішніми рекламоносіями.

Дуже дякую.
Автор:

Дата створення:

Станом на 25 травня петицію підписали 161 особа з 250 необхідних.

Показати