Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Освітлення вулиці Кільцева

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Шановні чернігівці. Вчора 22,12.18 в черговий раз сталася ДТП зі збитим пішоходом по вул. Кільцева в районі дач. Я як водій і небайдужий громадянин виступаю за створення освітлення по вул. Кільцева, починаючи від поворота з пр. Миру та закінчуючи поворотом на вул. Шевченка. Дякую за підтримку.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олексій Володимирович!

Ваша електронна петиція щодо встановлення освітлення по вулиці Кільцевій, починаючи від поворота з пр. Миру та закінчуючи поворотом на вул. Шевченка розглянуто комунальним підприємством «Міськсвітло» Чернігівської міської ради.
По суті повідомляє , що роботи по відновленню мереж зовнішнього освітлення від вулиці 1 Травня до вулиці Шевченка виконані в лютому місяці поточного року .
Для встановлення вуличного освітлення від вулиці 1 Травня до проспекту Миру, потрібно розробити проект та виділити кошти для будівництва нової мережі зовнішнього освітлення. Виконання даних робіт не передбачено бюджетом підприємства на 2019 рік.
Підприємство звернулось до управління житлово - комунального господарства Чернігівської міської ради для виділення додаткових коштів на виконання даних робіт.


Директор підприємства В.М. Николенко

Додаток до рішення

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Показати