Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Підтримати кандидатуру громадського активіста Сергія Гривко на посаду Голови Чернігівської обласної державної адміністрації

ІНШІ

З метою розвитку демократії та поліпшення комунікацій влади з громадою при вирішенні ключових кадрових питань, а саме при призначенні Голови Чернігівської обласної державної адміністрації, пропонується висловити позицію громади з цього питання.
.
Пропонується розглянути у якості претендента на посаду Голови Чернігівської ОДА представника громадськості, громадського активіста, Голову Чернігівської міської громадської організації "Добровольці", члена та співзасновника Молодіжної ради при Чернігівській міській раді, ГРИВКО Сергія Дмитровича.
Підтримка зазначеної кандидатури може бути виражена не тільки в кількості зібраних підписів цієї петиції, але і у публічній, офіційній позиції місцевої влади.
.
На підставі наведеного пропонується висловити офіційну підтримку кандидатури громадського активіста ГРИВКО Сергія Дмитровича, як представника громадськості на посаду Голови Чернігівської обласної державної адміністрації.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олег Миколайович!

Ваша електронна петиція набрала відповідно до п. 8 ст. 51¹ Статуту територіальної громади необхідну кількість голосів на її підтримку і направлена на розгляд до виконавчого комітету Чернігівської міської ради згідно із ЗУ «Про звернення громадян».
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» голови місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України на строк повноважень Президента України.
Ст. 19 Конституції України передбачено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Таким чином, Чернігівська міська рада, діючи на підставі Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» позбавлена повноважень стосовно призначення голів місцевих державних адміністрацій.
Також слід зазначити, що в Чернігівській міській раді відсутня інформація щодо розгляду кандидатури Гривко Сергія Дмитровича на посаду голови Чернігівської обласної державної адміністрації, тому висловити свою позицію з даного питання не є можливим.


Заступник міського голови – С.ФЕСЕНКО
керуючий справами виконкому

Додаток до рішення

Петицію підписали 276 осіб з 250 необхідних.

Показати