Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Освітлення міста у нічний час

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

За останні декілька років місцева влада провела дуже багато інфраструктурних змін. Місто отримало гарні дороги та парки. Окрім цього, місцева влада постійно декларує, що Чернігів є європейським та туристичним містом.
Однак, європейське місто не може бути занурене у темряву.
Наше місто є обласним центром, через нього проїзджають громадяни Білорусі, РФ та інші, особливо у літній період. І дуже прикро, що в'їзджаючи до міста вночі вони бачать лише темряву.
Разом з тим, зовнішнє штучне освітлення міста, одночасно виконує естетичне, екологічне й економічне завдання, тому що є одним з найважливіших елементів його благоустрою та архітектурно-художнього оформлення.
Варто наголосити, що цй самі мешканці міста, які сплачують податки до місцевого бюджету, також позбавлені світлового затишку у нічний час.
Враховуючи наведене, прошу запровадити освітлення вулично-дорожньої мережі міста (хоча б основних транзитних вулиць та проспектів), а також парків і пішоходних переходів, що суттєво покращить привабливість міста, поліпшить безпеку громадян та буде свідчити про розвиток міста та його рух у європейському напрямку.
Автор:

Дата створення:

Станом на 16 грудня петицію підписали 133 особи з 250 необхідних.

Показати