Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 140 громад!

Покласти асфальт по вулиці Липинського (р-он Бобровиця)

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Я інвалід війни (АТО) II-ї групи, звераюсь до кіривництва міста з проханням покласти асфальт по вулиці Липинського, на котрій живе бегато пенсіонерів та людей літнього віку. Кожного року обіцяють це зробити, але досі асфальту нема... Прошу небайдужіх горожан підтримати петицію. Дякую наперед!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Миколо Володимировичу!

Розглянувши електронну петицію, щодо асфальтуванню дороги по вул. Липинського, яка набрала необхідну кількість голосів відповідно до п. 8 ст. 51-1 Статуту територіальної громади, управління житлово-комунального господарства повідомляє наступне.
Перелік капітального ремонту вулиць приватного сектору міста погоджений депутатською постійною комісії житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та енергозбереження Чернігівської міської ради.
Враховуючи обмежене фінансування на ці заходи до переліку не ввійшла значна частина вулиць з ґрунтовим покриттям, в тому числі і вул. Липинського.
З міського бюджету в травні місяці на поточний ремонт вулично -дорожньої мережі міста виділені додаткові кошти. На даний час, для погодження з постійною депутатською комісією житлово – комунального господарства, транспорту, зв’язку та енергозбереження Чернігівської міської
ради, формується перелік вулиць, дороги яких будуть ремонтуватися шляхом
грейдерування з підсипкою асфальтобетонною крихтою. До переліку буде включено вище зазначену вулицю.
Про результати прийнятого комісією рішення буде повідомлено додатково.


Начальник управління житлово-комунального Я. В. Куц
господарства міської ради
Додаток до рішення

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Показати