Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Провести вибори мера м. Чернівці

ІНШІ

Провести вибори мера м. Чернівці, не 2020 році, а уже!
Вигнати Продана, його ніхто необирав мером, хватить розкрадати міський бюджет!
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Жанно Ярославлівно!

Повідомляємо щодо Вашої електронної петиції «Провести вибори мера м.Чернівці» від 19.04.2019р., що за приписами частини 10 статті 79 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» у разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови відповідні позачергові місцеві вибори призначаються Верховною Радою України не пізніше ніж у дев'яностоденний строк з дня дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови. Порядок проведення позачергових виборів сільського, селищного, міського голови визначається законом, про вибори.
Оскільки вирішення питань зазначених в петиції не належить до повноважень виконавчих органів міської ради, направляємо дану електронну петицію до відома головам депутатських фракцій міської ради сьомого скликаня.
Разом з цим, інформуємо, що відповідно до рішення Чернівецького окружного адміністративного суду від 23.04.2019р. по справі №824/766/18-а Каспрука Олексія Павловича поновлено на посаді Чернівецького міського голови з 26.07.2018р. Рішення суду в зазначений частині допущено до негайного виконання.
Додаток до рішення

Петицію підписали 399 осіб з 250 необхідних.

Показати