Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 140 громад!

транспортні перевезення

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Поновити маршрутку для перевезення пасажирів, які проживають по вул. Стрійській та прилеглих провулках (проживає біля 2 тис. населення).
автор петиції ІВАНОВА Олена Сергіївна
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Олено Сергіївно!
Електронну петицію щодо запровадження автобусного маршруту для перевезення пасажирів, які проживають на вул. Стрийській та прилеглих провулках, розглянуто за Вашою участю.
Питання забезпечення вулиці Стрийської транспортом загального користування іеодноразово розглядалось на засіданні постійно діючої комісії з питань роботи ромадського транспорту та організації дорожнього руху, в тому числі з виїздом на дісце. На ділянці вулиці Стрийської від будинку №67 до будинку №77 мають місце ісуви ґрунту, складний рельєф місцевості, невідповідність геометричних параметрів, а :аме: ширина проїжджої частини вказаної ділянки вулиці становить 4,5 метра, що унеможливлює зустрічний роз'їзд транспортних засобів. Дані чинники суттєво іпливають на безпеку перевезень пасажирів та не відповідають встановленим правилам >рганізації руху пасажирського транспорту, на підставі яких відділом організації юрожнього руху управління патрульної поліції в м. Чернівцях не видаються технічні 'мови стосовно складання схеми руху автобусів. З огляду на зазначене організувати рух ромадського транспорту загального користування вулицею Стрийською наразі немає можливості.
Разом з тим, департамент житлово-комунального господарства в проекті ірограми «Про реформування Програми будівництва, реконструкції та капітального гсмонту об'єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях «Комфортне гісто» на 2017 - 2020 роки» передбачив кошти на ремонт вулиці Стрийської. Після іиконання робіт з ремонту проїжджої частини вказаної вулиці з'явиться можливість ірганізувати рух транспорту загального користування, а саме в реверсному режимі їуде працювати маршрут №8.
Також інформуємо, що згідно з протокольним рішенням міської ради від 2.02.2017р. №312/21 «Про розгляд електронних петицій» Ваша петиція буде розглядатись на черговій сесії міської ради. Про дату та час проведення сесійного засідання Вас буде повідомлено додатково.

Станом на 24.04.2017 р.
Електронну петицію щодо запровадження автобусного маршруту для перевезення пасажирів, які проживають на вул. Стрийській та прилеглих провулках, розглянуто на сесійному засіданні Чернівецької міської ради та прийняте рішення від 10.04.2017р. № 643.
Повідомляємо, що даним рішенням передбачено в 2017 році проведення ремонту вул. Стрийської від будинку №67 до будинку №77 та облаштування після цього на даній вулиці та прилеглих провулках автобусного маршруту для перевезення пасажирів.
Також повідомляємо, що в червні цього року розпочнеться збір технічних умов від експлуатуючих організацій підземних інженерних мереж та розпочнеться виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт зазначеної вулиці. Після проведення експертизи проекту та проведення процедури закупівлі в системі електронних закупівель Prozorro буде визначено та укладено договір з підрядною організацією на виконання вищезазначених робіт.


26.09.2017
Шановна Анжело Миколаївно!
З приводу електронної петиції № 31 щодо запровадження автобусного маршруту для перевезення пасажирів, які проживають на вул. Стрийській та прилеглих провулках, додатково повідомляємо, що на даний час департамент житлово-комунального господарства уклав угоду з ТзОВ «Пожежна будівельна фірма «Схід» на розробку проектно-кошторисної документації з капітального ремонту вул. Стрийської від будинку № 68 до Паризької Комуни із заміною водопровідної мережі.
Після отримання проектно-кошторисної документації її буде передано на проходження державної будівельної експертизи, що в подальшому дасть можливість оголосити тендер та отримати дозвіл на виконання будівельних робіт.
Після проведення капітального ремонту вулиці Стрийської буде розглянуто питання про можливість курсування нею громадського автотранспорту загального користування.


19.01.2018 р.
Шановна Анжело Миколаївно!
По розгляду електронної петиції № 31 щодо запровадження автобусного маршруту для перевезення пасажирів, які проживають на вул. Стрийській та прилеглих провулках додатково повідомляємо.
, 18.01.2018 року відбулася технічна нарада департаменту житлово-комунального господарства, КП «Чернівціводоканал» та проектних організацій де було обговорено можливість проектування побутової каналізації вул. Стрийської з подальшим піДєднанням прилеглих вулиць. За наслідками наради прийнято рішення відкоригувати технічні умови з подальшим виготовленням проектно-кошторисної документації на каналізування зазначеної вулиці.

Додаток до рішення

Петицію підписали 261 особа з 250 необхідних.

Показати