Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 145 громад!

Встановлення світлофорів на вулиці Калинівській ( в районі Калинівського ринку)

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Навіть в вихідні дні(субота, неділя, святкові...), коли на вулицях міста небагато автомобілів, на вулиці Калинівській, (біля Калинівського ринку) постійно утворюються величезні пробки з авто, не дивлячись на наявність двох-трьох смуг в зустрічних напрямках.
...до наявності цих пробок причетна не тільки "культура" водіїв та пішоходів, а також і відсутність регульованих (з наявністю світлофора) пішоходних переходів!.. Пішоходи, користуючись своїм законним правом, фактично безперервно на протязі робочого часу роботи Калинівського ринку рухаються пішоходними переходами, що створюють затори машин майже на всій ділянці вулиці Калинівській( від вулиці Хотинської і дл вулиці Московської Олімпіади, і навпаки). До того всього ще додається "навантаження", яке створюєтьс під час виїзду машин з платних стоянок! Цим машинам майже не можливо попасти на вулицю Калинівську без порушення ПДР...
Тому пропоную всановити 2-3 світлофори (які будуть працювати в ручному-кнопка, або автоматичному режимі) на цій ділянці, що дозволить безперешкодно та у встановлений часовий інтервал рухатись пішоходам, машинам та здійснювати виїзд з парковок!!!
Автор:

Дата створення:

Станом на 25 червня петицію підписали 187 осіб з 250 необхідних.

Показати