Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Зниження тарифів на опалення по КП ДМР «Дніпродзержинськтепломережа»

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Ціна за за опалення за однокімнатну квартиру без лічильника занадто висока , майже 600 грн. , по тарифу 19,06 грн за 1 кв. м Мешкаєшь , не мешкаєшь в квартирі все рівно сплачувати. Прошу посприяти у вирішенні питання щодо зниження тарифу на опалення на рівні теплопостачальної організації, міської ради, адміністрації, НКРЕ.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо можливості зниження тарифів на послугу теплопостачання розглянута особисто Дніпродзержинським міським головою та опрацьована департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
Повідомляємо, що статтями 5,6 Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг» органом, уповноваженим розробляти порядки (методики) формування та безпосередньо встановлювати тарифи на теплову енергію та послуги централізованого опалення, визначена Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Структура тарифів, встановлених відповідно до вимог Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики від 17.02.2011 № 242, передбачає витрати на: придбання палива, електричної енергії для технологічних потреб та теплової енергії в інших суб'єктів господарювання; холодну воду для наповнення та підживлення мереж; оплату праці та відрахування на соціальні заходи; амортизацію, утримання, експлуатацію, ремонт, основних засобів; придбання сировини, основних і допоміжних матеріалів, та інших матеріальних ресурсів та послуг, необхідних для забезпечення основного технологічного процесу та управління підприємством; сплату податків і зборів та інші.
Питання щодо зміни тарифів на послуги центрального опалення для підприємства вирішується виключно Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Показати