Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

Снижение стоимости проезда в городских автобусах из-за отсутствия в них отопления

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Прошу поддержать петицию о снижении стоимости проезда в городских автобусах из-за отсутствия в них отопления.
Я, как и все жители Каменского, хочу ездить в нормальных условиях в городском транспорте. За это мы платим свои деньги, до 5 грн. Сейчас водители маршруток не включают отопление на салон, поэтому мы ездим в холоде. Пассажиры не могут рассмотреть в обледенелые окна, где их остановка. Мы платим деньги не только, чтоб нас "довезли", а и за и то, чтоб довезли хотя бы в минимальном комфорте. Если водители маршруток решили экономить на нас, на нашем здоровье, тогда и мы должны платить меньше. Прошу поддержать петицию и потребовать у городских властей немедленного уменьшения стоимости проезда или обязать руководителей транспортных компаний контролировать наличие отопления в салонах "скотовозов".
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу електронну щодо зниження вартості проїзду в міських автобусах через відсутність у них опалення розглянуто особисто та опрацьовано управлінням транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради. З даного питання повідомляємо наступне.
Регулювання в місті тарифів на побутові, житлово-комунальні, транспортні та інші послуги здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради від 26.03.2014 №62 «Про затвердження Порядку регулювання в місті виконавчим комітетом міської ради тарифів на побутові, житлово-комунальні, транспортні та інші послуги». У зазначеному рішенні визначено перелік показників згідно яких розраховується тариф на проїзд у транспорті загального користування. Наявність опалення або його відсутність у транспортному засобі, який використовується на маршруті загального користування, відповідно до вищезазначеного рішення, не може бути підставою для зміни тарифів. Але із зазначеного у електронній петиції питання, було проведено нараду з керівниками підприємств-перевізників на який було надано завдання у найкоротшій термін усунути всі недоліки а також взяти під контроль наявність, включення, або за необхідністю ремонт приладів опалення у салонах транспортних засобів.
Додаток до рішення

Петицію підписали 325 осіб з 250 необхідних.

Показати