Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

Про підтримку АТ "ДНІПРОАЗОТ" та його працівників у зв'язку з вимушеною зупинкою виробництва

ПРОМИСЛОВІСТЬ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВО

У зв'язку з бездіяльністю органів центральної влади, злочинним нехтуванням економічними і безпековими питаннями України зупинено стратегічне підприємство АТ "ДНІПРОАЗОТ". Продукція підприємства має надважливе значення для економіки України (мінеральні добрива - це могутній агросектор, гарні врожаї, а відтак і доступні ціни на продукти харчування; хімікати на основі хлору - очищення та знезараження питної води - безпека і нормальне життя мільйонів українців). Міська влада вирішити проблеми підприємства не зможе, але надати інформаційну підтримку, направити звернення, телеграми, листи до "київських панів" - це в межах повноважень. Тому, будьласка, дійте!!! Сьогодні - це проблема і важкі часи для 4000 працівників, завтра проблема міста (бюджет, опалення соц міста і БАМу), а потім і України.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваше електронне звернення щодо підтримки АТ «ДНІПРОАЗОТ»
у зв'язку з вимушеною зупинкою виробництва розглянуто особисто
та опрацьовано департаментом економічного розвитку міської ради.
Міська влада занепокоєна складною ситуацією, що утворилась на одному з провідних підприємств міста АТ «ДНІПРОАЗОТ» та з метою уникнення погіршення економічного становища в місті, недопущення зростання соціальної напруги було підготовлено звернення від Кам'янської міської ради та депутатів міської ради до Прем'єр-міністра України Гройсмана В.Б., голови Дніпропетровської облдержадміністрації Резніченка В.М. та голови Дніпропетровської обласної ради Пригунова Г.О. з проханням розглянути ситуацію, що склалася на АТ «ДНІПРОАЗОТ» та вжити невідкладних заходів щодо створення умов для ефективної роботи, недопущення зростання цін на енергоресурси, розробці заходів з підтримки бізнесу.
Зазначене звернення підтримано депутатами міської ради на пленарному засіданні 25-ї сесії Кам'янської міської ради VII скликання, яка відбулася 22.06.2018 року.
Додаток до рішення

Петицію підписали 340 осіб з 250 необхідних.

Показати