Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 169 громад!

Ремонт траси Н-08 (Кам’янське – Дніпро)

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Ремонт траси Н-08 (Кам’янське – Дніпро)
Просимо міську раду звернути увагу та відремонтувати ділянки траси Н08, в обидві напрямки Кам’янське – Дніпро, Дніпро – Кам’янське.
По обидва напрямки траси, на окремих ділянках, є катастрофічні вибоїни на дорозі, які практично неможливо об’їхати. Ями стаюсь ширше,глибше та загострюються, а також з’являються нові .
З кожним днем шлях стає небезпечним для пересування транспортного засобу, та для перевезення пасажирів в громадському транспорті. Кожен день автомобілі буквально гублять колеса на цих ділянках, в день від 5 до 10 автомобілів стоять на узбіччі та замінюють колеса,або зазнають ще гірших пошкоджень.
Водії вимушені обирати екстримальну манеру водіння, для того, щоб об’їхати ці небезпечні ділянки з мінімальними пошкодженнями. Бо інакше водії вимушені стрибати в ці ями, ризикуючи своїм життям , життям пасажирів та інших учасників дорожнього руху. Це може закінчитися трагічними ДТП.

Розміри вибоїн на ділянках досягають:
- від 14 см - глибиною , 40 см - шириною , 25 см довжиною - до 25 см - глибиною, 60 см - шириною , 1,2м - довжиною.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу електронну петицію щодо ремонту дорожнього покриття проїзної частини дороги Н-08 опрацьовано департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
Повідомляємо, що планами робіт з поточного ремонту дорожнього покриття в 2019 році за рахунок коштів міського бюджету передбачено улаштування асфальтобетонного покриття по Січеславському шляху.
Ремонтні роботи буде проведено в плановому порядку після укладання договору з виконавцем робіт.
Додаток до рішення

Петицію підписали 271 особа з 250 необхідних.

Показати