Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Зміна маршруту та кінцевої зупинки 98 маршруту (вул. Столярна (с. Шевченко — вул. Магдебурзького права))

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Звертаємось як до адміністрації міста Дніпро, так і до власників ТОВ «ДАТП 11231», якому належить маршрут №98 з проханням розглянути наступні зміни в маршруті.
По перше, хочу звернути увагу на те, що маршрут №98 є єдиним, який обслуговує п. Шевченко Самарського району міста, й альтернативи жителі району не мають.
Інтервал руху, кількість транспортних засобів на маршруті ніколи не були постійними.
Жителі району, не тільки працездатне неселення, а й пенсіонери, й матері з дітьми, часто за відсутності маршрутних таксі мусять ходити пішки до ж/м Північний, щоб мати можливість кудись поїхати. А це майже 3 (три) кілометри, які людям треба здолати за будь якої погоди.
Ми розуміємо, що на сьгодняшній день цей маршрут не є фінансово цікавим для власників, тому що основна завантаженість припадає лише на часи “пік”, а вдень машини ходять напівпорожні, а також ще й тому, що цей маршрут частково дублює маршрут №43, який ходить часто й з адекватним інтервалом.

Тому, щоб жителі п. Шевченко одержали повноцінний громадський транспорт з інтервалом не більш 10 хвилин, щоб власники АТП отримали живий завантажений маршрут з достатнім пасажирським навантаженням, хочемо запропонувати змінити цей маршрут наступним образом:
вул. Столярна
вул. Коломенська
Пошта
Магазин
вул. Вагонна
вул. Синельниковська
вул. Ладозька
Завод Втормет
База вторчермету
завод "Іста"
Авторинок
ОАО "ДАТП 11231"
Трикотажное об'єднання
вул. Осіння
Будинок Меблів
Завод Карла Лібкнехта
Виконком
Парк Сагайдак (пр. Мануйлівський)
вул. Князя Володимира Великого (зупинка під мостом біля Мост-Сіті)
(далі по Січеславській набережній)
Пам'ятник Маргелову
вул. Словацького
вул. Столярова
Річпорт
вул. Княгини Ольги
вул. Пастера
пл. Вокзальная (біля зупинок маршрутів 60 та 152)

Таким чином жителям району стане можливим потрапляти без додаткових пересадок як до центру міста, так і до залізничного вокзалу. А власници АТП матимуть цікавий маршрут, яким користуватимуться не тільки мешканці району, а й пересічні пасажири.

Дякуємо за увагу.
Автор:

Дата створення:

Станом на 18 серпня петицію підписали 104 особи з 1000 необхідних.

Показати