Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Звернення до Президента України, щодо обміну Євгена Панова.

ІНШІ

Про затвердження звернення до президента України, міською радою міста Енергодар, стосовно обміну Євгена Панова на одного, чи кілька затриманих чи полонених громодян РФ у слідуючий формі :

Шановний Петро Олексійовичу!

Два роки тому агентами ФСБ Російської Федерації викрадено добровольця АТО, члена виконавчого комітету Енергодарської міської ради Євгена Панова. Та Байдужість центральних органів влади до ситуації та затягуванням російською стороною розгляду справи по суті, за відсутності у прокуратури РФ доказової бази , змушують звернутись особисто до Вас. Просимо Вас, іниціювати питання з обміну Панова Є. на російських затриманих або полонених, які сидять в українських тюрмах. Серед яких фсбшніки В. Кузнецов і А. Кулуб, яких затримали в Херсонській обл. службовці 56 бригади, де служив Панов Є. у 2015 р, захищаючи Україну від російських окупантів або інших полонених військових РФ.
Сподіваємося на Вашу здатність вирішити це питання.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олексію Сергійовичу!
На електронну петицію "Про звернення до Президента України щодо обміну Євгена Панова", зареєстровану у виконавчому комітеті Енергодарської міської ради від 09.01.2018 (вхід.№0016/01-05-17-Ко/СП), повідомляємо, що на позачерговій сесії Енергодарської міської ради від 22.01.2018 прийнято рішення №1 "Про розгляд електронної петиції щодо звернення до Президента України", відповідно до якого зазначену петицію вирішено підтримати.
Додаток до рішення

Петицію підписали 151 особа з 150 необхідних.

Показати