Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

Зняти з займаної посади секретаря Енергодарської міської ради

ІНШІ

Вимагаємо зняти з посади секретаря міської ради Нікітіну Лесю Олександрівну як таку, яка не виконує своїх посадових обов’язків, передбачених Законом України Про місцеве самоврядування, у повному обсязі, , а саме - не сприяє депутатам ради у здійсненні їх повноважень; не організує підготовку сесій ради; не забезпечує оприлюднення проектів рішень ради відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" та інших законів.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Шановна пані Катерино!


На Вашу електронну петицію про зняття з посади секретаря Енергодарської міської ради, відкриту та розміщену на сайті Єдиної системи місцевих петицій 07.05.2019, підтриману мешканцями міста у кількості 208 осіб (станом на 08.05.2019), виконавчий комітет Енергодарської міської ради додатково повідомляє, що проект рішення з порушеного Вами питання 08.08.2019 був винесений на розгляд засідання позачергової тридцять другої сесії Енергодарської міської ради 16.05.2019 відповідно до розпорядження міського голови від 06.08.2019 №249-р «Про продовження тридцять другої сесії міської ради».
Вищезазначений проект рішення був прийнятий та підтриманий 19 депутатами Енергодарської міської ради. Тобто, за результатами голосування Вашу петицію підтримано.
Додаток до рішення

Петицію підписали 233 особи з 150 необхідних.

Показати