Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 176 громад!

«Криничка» — гідрологічний заказник місцевого значення.

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Джерело (об'ект) знаходиться в м. Ірпінь Київської області, між вулицями Глінки, Ново-Оскольська, розміщено на землях запасу Ірпінської міської ради. Об'ект створено рішенням 35 сесії Київської обласної ради V скликання від 21 жовтня 2010 р. № 866-35-V.
Джерело є дуже популярним і затребуваним серед мешканців Ірпеня, тому реставрація і облагородження території навколо джерела «Криничка» вкрай необхідне.
На даний час «Криничка» та оточуюча територія потребуе благоустрою, а саме:
- навколо не вистачає місць відпочинку для людей похилого віку та дітей;
- для курців, місця для паління або сміттевих баків;
- догляд території;
- для Кринички нового вигляду (срубу);
- розгляд питання доступу до джерела з огляду Правил технічної експлуатації таких об'ектів;
- тощо.
На даний час, ані навколишні забудовники (один із забудовників взяв на себе зобов’язання привести до ладу територію, щоб врятувати гідрологічний заказник, але протягом останніх трьох років обіцянка не виконується) ані міська влада не опіклуються цим питанням, бо далі балачок справа не рухається, навіть ЗМІ Ірпеня не приділяють питанням збереження Кринички достатньої уваги і це прикро.
Оскільки минулорішній громадський проект (номер 63 ініціативної групи Андрія Поліщука «Криничка – візитівка Ірпіня», у якому було запропоновано виділіти кошти на благоустрій теріторії цього гідрологічного заказника) не знайшов своєї реалізації через вкрай низьку реакцію громадськості, ініциатива була відхілена.
Пропоную на основі інклюзивного діалогу, спромогтися цьогоріч започаткувати та завершити ремонт та блогоустрій Кринички.
Дякую за увагу.
Автор:

Дата створення:

Станом на 25 серпня петицію підписали 182 особи з 300 необхідних.

Показати