Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 197 громад!

збереження мережі дитячих санаторіїв і таборів Ірпеня

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Відповідно до Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей" одним із основних напрямів державної політики є збереження і розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Також, згідно ч. 1 ст. 7 цього Закону, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування у межах своїх повноважень забезпечують:
реалізацію державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, розроблення і виконання відповідних регіональних програм;
збереження і розвиток мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, поліпшення їх матеріально-технічної бази, кадрового забезпечення;..
На виконання вимог закону ПРОСИМО:
1. Вжити всіх необхідних заходів для збереження рекреаційного та оздоровчого призначення земель дитячих санаторіїв та таборів на території міста Ірпінь.
2. Зберегти розміри земельних ділянок дитячих санаторіїв і таборів на території міста Ірпінь в межах, які були надані цим закладам з радянських часів, не допустити їх зменшення або вилучення для будь-яких інших цілей.
3. Сприяти видачі та державній реєстрації правовстановлюючих документів на землю на землю дитячих санаторіїв і таборів на території міста Ірпінь.
4. Вжити всіх необхідних заходів для збереження цільового призначення будівель та споруд дитячих санаторіїв і таборів на території міста Ірпінь, сприяти розвитку цих закладів.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію "збереження мережі дитячих санаторіїв і таборів Ірпеня" взято до відома (рішення Ірпінської міської ради додається).
Додаток до рішення

Петицію підписали 343 особи з 300 необхідних.

Показати