Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 192 громади!

Вимагаємо побудувати загальноосвітню школу.

ОСВІТА

Сьогодні дуже гостро стоїть питання відсутності достатньої кількості загальноосвітніх навчальних закладів у м.Ірпінь. Особливо, за умов швидкого зростання населення, коли у місті будуються цілі житлові мікрорайони.
Тож вимагаємо задовольнити потребу населення міста у навчальних закладах побудувавши школу у м.Ірпінь на земельній ділянці державної власності, що має кадастровий номер: 3210900000:01:066:0013 і, відповідно, припинити розпочате на ній будівництво чергового високоповерхового житлового комплексу.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши петицію стосовно будівництва загальноосвітньої школи на земельній ділянці з кадастровим номером 3210900000:01:066:0013 повідомляємо, що дана земельна ділянка знаходиться в оренді КП «Ірпіньжитлоінвестбуд».
Одночасно доводимо до Вашого відома, що у 2017 році планується реконструкція з розширенням будівель ЗОШ №17 по вул.Тищенка, ЗОШ №12 по вул. Ак.З.Алієвої та ЗОШ №2 по вул.Тургенівській в м.Ірпінь.
Також на даний час ведеться будівництво двох дошкільних навчальних закладів: дитячий садок по вул. Григорія Сковороди і дитячий садок по вул. Курортній.
Після завершення будівельних робіт по реконструкції шкільних навчальних закладів та будівництва дошкільних навчальних закладів, буде суттєво збільшено місткість шкільних та дошкільних закладів.
Додаток до рішення

Петицію підписали 385 осіб з 300 необхідних.

Показати