Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 170 громад!

Височанка,вул.Сірка

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Жителі вулиці І.Сірка повторно звертаються з проханням ремонту дороги: відсутність фос; електричний стовп, який потрібно пересунутися, бо практично знаходиться по середині дороги; покриття дороги асфальтом.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши петицію щодо ремонту дороги, влаштування фос та перенесення опори на вул.Сірка повідомляємо наступне.
Рішенням міської ради від 25.03.2016р. № 206 затверджено Програму розвитку дорожньо-мостового господарства міста Калуша на 2016-2019 роки та перелік заходів, обсягів та джерела фінансування Програми. Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Сірка передбачено Програмою на 2019 рік.
Рішенням міської ради від 25.01.2018р. № 1346 «Про внесення змін до бюджету міста Калуша на 2018 рік» затверджено перелік об’єктів, видатки на які в 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку (далі - Перелік). По мікрорайону Височанка в Перелік включено капітальний ремонт вул. Шухевича (на ділянці від вул.Курбаса до вул.Андрусяка), вул.Березовського, вул.Полідовича та передбачено 1040,4 тис.грн.
При виготовленні проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт дорожнього покриття вул.Сірка буде розглянуто можливість влаштування фос, оскільки по даній вулиці проходять інженерні мережі.
Що стосується винесення опори, то представниками управління житлово-комунального господарства міської ради спільно з представниками Калуської філії ПАТ «Прикарпаттяобленерго» та Калуського управління з експлуатації газового господарства здійснено спільне обстеження ділянки дороги, де розміщена опора. При цьому встановлено, що перенесення згаданої в зверненні опори ПЛ-0,4 кВ по вул.Сірка є проблематичним внаслідок розташування комунікацій (газопроводи, водопровід і лінія зв’язку) та необхідності збереження їх охоронних зон. Відповідно перенесення ділянки ПЛ-0,4 кВ по вул.Сірка потребує винесення згаданих інженерних мереж з дотриманням охоронних зон та значних витрат коштів. В місцевому бюджеті на 2018 рік кошти на дані роботи не передбачено.

Заступник міського голови Руслана Вайда

Фіцак 6-29-68
Додаток до рішення

Петицію підписали 150 осіб з 150 необхідних.

Показати