Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 192 громади!

РОЗВ’ЯЗКА БУДІВНИЦТВА ХРАМУ «ЦАРЯ ХРИСТА» УГКЦ

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Високоповажному меру м. Калуш – п. Ігорю Матвійчуку та шановним депутатам Калуської міської ради, для розв’язки питання спорудження церкви «ЦАРЯ ХРИСТА» УГКЦ, в районі вул. О. Пушкіна 9 А (ЖЕО № 4), просимо розглянути дану пропозицію:
30 жовтня цього року, згідно рішення Калуської міської ради, відбудеться проведення консультативного опитування думки мешканців шести будинків, прилеглих до місця запланованого під будівництво храму в приміщенні ЗОШ № 7, із приводу доцільності будівництва церкви «ЦАРЯ ХРИСТА», релігійної громади УГКЦ.
Для всебічного, об’єктивного врахування позиції місцевих мешканців, жителів мікрорайону, які мають право на «свободу кожного сповідувати будь-яку релігію, або не сповідувати ніякої...» (згідно Конституції України ст. 35), просимо внести корективи в проект рішення сесії Калуської міської ради від 29.09.2016 р., а саме:
– в захід із проведення опитування населення, який відбудеться 30.10.2016 р., включити окрім шести прилеглих будинків, всі будинки по вулицях С.Стрільців – О.Пушкіна із непарною нумерацією, для можливості всіх мешканців даного мікрорайону, через голосування висловити свою думку. Оскільки храм споруджується для релігійних потреб жителів мікрорайону вул. Січових – Пушкіна, а не виключно для шести прилеглих будинків.
На даному етапі, розроблення проекту детального планування території, під спорудження культової споруди, облаштування дозвільного дитячого майданчика та міні-футбольного поля в районі вулиць С.Стрільців – О.Пушкіна, знаходиться на фінальній стадії.
Тому 30 жовтня 2016 р., інформаційні макети ДПТ в готовому вигляді, будуть представлені жителям мікрорайону на соцопитуванні, для ознайомлення. Бажаючі, будуть мати можливість висловити свою думку та внести свої пропозиції до проекту. Саме тому, що громадські слухання проводяться на етапі погодження та затвердження містобудівної документації, просимо взяти до уваги дане опитування та врахувати голосування відповідної територіальної громади (як громадське слухання), керуючись чинним законодавством України.
Також, включити в склад комісії, яка буде проводити опитування 30.10.2016 р. представників зі сторони релігійної громади «ЦАРЯ ХРИСТА» УГКЦ, та представників зі сторони ОСББ «Січове 15» для моніторингу опитування.
Опублікувати на офіційному веб-сайті Калуської міської ради, і в місцевій пресі проект рішення: висновок по результатах голосування (громадських слуханнях), кількості зібраних голосів на період опитування 30.10.2016 р.

Інформаційний відеосюжет:
https://www.youtube.com/watch?v=JLoVgueZFd0
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Автору петиції «Розв’язка
будівництва храму
«ЦАРЯ ХРИСТА» УГКЦ»
адміністратору релігійної
Громади (парафії) «Царя
Христа» УГКЦ
Отцю Юрію Перхуну

На звернення громадян через подання до міської ради електронної петиції від 30.09.2016 року «Розв’язка будівництва храму «ЦАРЯ ХРИСТА» УГКЦ» щодо внесення коректив у рішення Калуської міської ради № 491 від 29.09.2016 року «Про місцеве консультативне опитування» та включення до складу комісії з проведення опитування 30 жовтня 2016 року «Про доцільність будівництва Церкви Царя Христа релігійної громади УГКЦ в районі вулиць Пушкіна та Січових Стрільців (біля КП ЖЕО № 4)» представників зі сторони релігійної громади та зі сторони ОСББ «Січове 15» для моніторингу опитування, повідомляємо наступне:
Вказаним рішенням прийнято Положення про консультативне опитування мешканців міста Калуша, яким описано процедуру проведення такого опитування, (порядок формування комісії, форма і зміст опитувального листа, дата і час проведення опитування, фінансування витрат на проведення опитування і т.ін.).
Оскільки відповідно до регламенту міської ради чергові сесії міської ради скликаються не рідше одного разу на місяць, як правило в останній четвер місяця, а, відповідно до Положення про консультативне опитування, час, межі проведення опитування та склад комісії з проведення опитування затверджуються рішенням міської ради, то внесення змін до рішення від 29.09.2016 року № 491, може бути прийнято не раніше 27 жовтня 2016 року (останній четвер місяця). Однак, такі зміни не відповідатимуть Положенню про консультативне опитування мешканців міста Калуша (порушення строків формування комісії та першого її засідання, формування списків учасників опитування та ін.).
Окрім того, метою даного опитування є визначення думки мешканців будинків, що безпосередньо прилягають до земельної ділянки, на якій релігійна громада Царя Христа має бажання будувати церкву, задля подальшого врахуваня цієї думки депутатами міської ради під час прийняття ними рішень щодо затвердження плану детального планування території та виділення земельної ділянки під будівництво церкви.
Тож, враховуючи наведене вище, дана петиція не може бути підтриманою.
Додаток до рішення

Петицію підписали 161 особа з 150 необхідних.

Показати