Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 142 громади!

Вирішення питання хамства та безвідповідальності водіїв по маршрутах №1,2,4,5 в м.Каневі

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Кожного дня доводиться їздити на роботу у наших Канівських маршрутках. Їду з кінця в кінець і постійно спостерігаю хамство водіїв та кондукторів, їх байдужість та черствість до людей, а найбільше до дітей та людей похилого віку. Для прикладу два випадки які спостерігала протягом останніх 3 днів:
- понеділок - водієві рейсу №5 пасажирка дала зауваження, що ві розмовляє по телефону під час руху. Так він її три зупинки лаяв, а потім на площі Соборній ще й штовхати почав та кричати на неї і обзивати.
- сьогодні - ранковий маршрут №5 , водій біля магазину "Диво" перед самим носом закрив двері у школяра, залишивши дитину на зупинці мерзнути. На зауваження пасажирів ніякої уваги ні водій ні кондуктор не звернули. Скільки це буде тривати? Якщо що, зразу кажуть телефонуйте керівникові. Я думаю, а точніше знаю, що телефонують люди але "Віз і нині там". Хотілося б спитата у керівника "М+М" та нашого міського голови Ренькаса І.О. ,а чому ніякі міри не вживаються, за що ми платимо 4 гривні, де хоч якась людська повага і навіщо нам тоді такі керівники міста???
А тому просимо нашого мера прийняти міри в рамках своїх повноважень та норм чинного законодавства щодо дотримання етичних норм та норм законодавства водіями та кондукторами міських автобусів по маршрутах №1,2,4,5 при наданні ними НАМ послуг з перевезення.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На жаль, Ваша петиція не набрала необхідної для розгляду кількості голосів - лише 22 із 100. Термін збору підписів закінчився.

Станом на 18 червня петицію підписали 22 особи з 100 необхідних.

Показати