Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Встановлення тіньових навісів на території ДНЗ-38 «Світанок»

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

На жаль, в ДНЗ-38 «Світанок» не всі ігрові майданчики обладнані тіньовими навісами. Для безпечних ігор на свіжому повітрі обов‘язково повинен бути створений тіньовий навіс, під яким можна сховатися не лише під час дощу, спеки, але й організувати ігри для дітей. Просимо підтримати нашу петицію щодо встановлення тіньових навісів.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 12.09.2019 року №753
м. Хмельницький

Про розгляд електронної петиції «Встановлення тіньових навісів на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок»
До виконавчого комітету міської ради надійшла електронна петиція «Встановлення тіньових навісів на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок», яка розглянута та вивчена Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради.
Департаментом освіти та науки Хмельницької міської ради встановлено, що з метою належного обладнання території закладу дошкільної освіти та створення сприятливих умов для фізичного розвитку дітей під час прогулянок та ігор на свіжому повітрі є необхідність у встановленні тіньових навісів на ігрових майданчиках на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок».
Враховуючи вищевикладене, розглянувши електронну петицію щодо встановлення тіньових навісів на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок», відповідно до рішення четвертої сесії міської ради від 27.01.2016 року № 6 «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Хмельницького та затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Підтримати електронну петицію «Встановлення тіньових навісів на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок».
2. Департаменту освіти та науки (С. Губай) при формуванні бюджету міста Хмельницького на 2020 рік надати пропозиції фінансовому управлінню (С. Ямчук) щодо фінансування встановлення тіньових навісів на ігрових майданчиках на території Хмельницького дошкільного навчального закладу № 38 «Світанок».
3. Направити відповідь про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції.
4. Оприлюднити інформацію про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Хмельницької міської ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.

Міський голова О. Симчишин
Додаток до рішення

Петицію підписали 506 осіб з 500 необхідних.

Показати