Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 200 громад!

Заборона користування мобільними телефонами учнями шкіл міста під час навчання.

ОСВІТА

Пропоную-Заборонити користування телефонами під час навчального процесу.В зв'язку з критичною ситуацією користування мобільними під час перерв та уроків в школах міста пропоную заборонити користування мобільними під час шкільного процесу.Діти повністю втратили увагу на уроках,бажання спілкуватись з однолітками,псують зір,зривають уроки граючись в телефонах.З метою поліпшення ситуації пропоную підтримати Французький досвід,зберегти цікавість до спілкування з однолітками ,здоров'я наших дітей та нервові клітини освітянам.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 26.12.2019 №1115

Про розгляд електронної петиції щодо
заборони користування мобільними
телефонами учнями шкіл міста під час навчання

До міської ради надійшла електронна петиція «Заборона користування мобільними телефонами учнями шкіл міста під час навчання».
Вивчивши питання, вказане в електронній петиції, слід зазначити, що законодавством України не встановлено прямої заборони на користування мобільними телефонами під час проведення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти та вирішення вказаного питання не віднесено до повноважень Хмельницької міської ради та її виконавчих органів, тому відсутні підстави для заборони користування мобільними телефонами учнями закладів загальної середньої освіти.
Враховуючи вищевикладене, розглянувши електронну петицію щодо заборони користування мобільними телефонами учнями шкіл міста під час навчання, відповідно до рішення четвертої сесії міської ради від 27.01.2016 року № 6 «Про внесення змін до Статуту територіальної громади міста Хмельницького та затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді», керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Взяти до відома електронну петицію щодо заборони користування мобільними телефонами учнями шкіл міста під час навчання.
2. Рекомендувати закладам загальної середньої освіти міста Хмельницького розробити правила користування мобільними телефонами, іншими технічними засобами під час освітнього процесу.
3. Направити відповідь про результати розгляду електронної петиції автору електронної петиції.
4. Оприлюднити інформацію про результати розгляду електронної петиції на офіційному сайті Хмельницької міської ради.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Г. Мельник.
Міський голова Олександр СИМЧИШИН
Додаток до рішення

Петицію підписали 513 осіб з 500 необхідних.

Показати