Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 140 громад!

Просимо запровадити новий маршрут громадського транспорту від центру міста до вул. Лісогринівецької через завод "Темп" - Старокостянтинівське шосе

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Шановний пане, міський голово!
Влітку 2013 року між вулицями Озерною, П. Мирного та Старокостянтинівським шосе розпочато будівництво масиву, який отримав назву "Перший парковий". Минуло кілька років і той масив, розбудовуючись, перетворився на повноцінний новий мікрорайон нашого обласного центру. Тут з'явилися і котеджне містечко, і багатоповерхові будинки…
У тому ж мікрорайоні, з північного боку (від лісу), також триває інтенсивна забудова. На вулиці Лісогринівецькій за останні роки виросли багатоповерхові будинки №№20, 22, 24/1, 24/2, 24/3, 26, 26/1, 26/3, 28, 28/1, 30/3…
Сьогодні будь-який хмельничанин на питання "Який мікрорайон міста розбудовується найінтенсивніше?" без вагання відповість: "Північно-східний район, Озерна". І це справді так.
Із правого боку (якщо їхати з міста на північ, навпроти "Першого паркового") нині споруджено котеджний масив "Дендропарковий", а також низку інших приватних і громадських будівель…
І на сьогоднішній день, весь цей мікрорайон абсолютно позбавлений громадського транспорту. У запропонованих фахівцями управління транспорту і зв'язку нових схемах руху громадського транспорту, ця обставина не врахована.
На моє переконання, функціонування громадського транспорту у згаданому мікрорайоні, вже сьогодні може бути рентабельним:
1) там вже постійно живуть тисячі людей;
2) на будовах/ремонтах працюють сотні робітників, які щоденно пішки добираються на роботу і з роботи;
3) від ранньої весни до пізньої осені хмельничани самотужки добираються до лісу аби побути на природі.
Тобто, багато із цих категорій громадян вже сьогодні є потенційними пасажирами. А ще коли з'явиться такий транспортний маршрут і пару місяців проведуть його "накатку", то пасажири точно будуть.
Знаю, що Ви маєте певні сподівання на прокладання, а по суті, створення, вулиці Січових стрільців і відкриття по ній маршруту громадського транспорту. Можливо так колись і буде. Але, по-перше, це величезні матеріальні затрати, по-друге, тривалий час і, по-третє, маршрут той наразі проходитиме полем, де ще немає пасажирів.
Сьогодні було би економніше й швидше запровадити маршрут від центру міста до заводу "Темп", по Старокостянтинівському шосе, до лісу. Звичайно, такий маршрут також потребуватиме певних фінансових видатків, зокрема, встановлення світлофора перед заправкою "Укрпетроль" (поворот до лісу), обладнання зупинок і місць розвороту автобуса. Але це буде значно швидше й дешевше.
Прошу Вас доручити фахівцям управління транспорту і зв'язку внести зміни до пропонованих схем руху громадського транспорту, передбачивши запровадження нового маршруту від центру міста до вулиці Лісогринівецької через завод Темп – Старокостянтинівське шосе.
До звернення додаю карти з відповідними пропозиціями…
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Станом на 24 квітня петицію підписали 358 осіб з 500 необхідних.

Показати