Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 195 громад!

Відновити бульвар на вулиці Шевченка в його первинній формі

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

З метою відновлення естетичного вигляду міста, росту привабливості для туристів та якості життя містян прибрати весь гармидер, який з’явився на вулиці Шевченка впродовж останніх 30-ти-40-ка років та відновити бульвар ідентичних розмірів, стилю та форм, з зеленими насадженнями, класичними ліхтарями та вуличними меблями для відпочиваючих, використовуючи якісний будівельний матеріал – напр. базальт.

Разом з відновленням бульвару відреставрувати усі наявні історичні споруди бульвару і прилеглих кварталів. Зокрема будинок в стилі пізнього класицизму за адресою вул. Шевченка 33, історичну будівлю за адресою вул. Шевченка 67, а також будинки за адресами вул. Шевченка 1, 5, 37, 38, 52, 69 та інші об’єкти старої забудови, що розташовані вздовж вулиці Шевченка. Також відновити втрачену історичну забудову бульвару шляхом відбудови ідентичних реплік будинків з метою відтворення повного історичного архітектурного ансамблю даної вулиці.

Бульвар, який пов’язуватиме залізничний вокзал з центром міста, має бути взірцевим і привабливим для хмельничан та гостей міста.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Станом на 19 лютого петицію підписали 136 осіб з 500 необхідних.

Показати