Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 145 громад!

Заборонити використання та продаж електроних сигарет неповнолітнім дітям

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

На сьогодні є великою проблемою електроні сигаети, вайпери і т.д. Як не назви, але коли ти бачиш як дитина років 13 купує електрону сигарету і додатки до неї, стає дуже сумно. Не важливо електрона вона чи ні але така річ шкідлива.

Абсолютна безпека. Це не так. Картридж містить у собі речовини, які осідають на легенях. До всього іншого, можуть бути присутніми барвники і ароматизотори, що викликають алергічні реакції.
Позбавляють від залежності. Тільки наївні люди можуть вірити в це. Щоб побороти згубну звичку, варто включити силу волі або звернутися до фахівців.
Немає підробок. Це теж міф. Купувати електронні сигарети потрібно тільки в спеціалізованих магазинах, щоб товар був якісним, а рідина не містить шкідливих домішок.
Неможливо отруїтися. Теж невірно. Лікарі щодня фіксують випадки інтоксикації та передозування від куріння подібних сигарет.
Підлітки часто задають таке питання: «Зі скількох років можна палити електронні сигарети?» Лікарі дотримуються думки, що робити цього не варто зовсім. Нічого корисного в таких сигаретах немає, а навантаження на легені колосальна.

Тому люди нам потрібно подумати чи хочимо ми губити майбутнє покоління. Тому вважаю за вірне ввести заборону на продаж таких сигарет неповнолітнім дітям та заборонити використання у громадських закладах.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Станом на 22 червня петицію підписали 68 осіб з 500 необхідних.

Показати