Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 187 громад!

перенести наркодиспансер

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

зробити щось з наркодиспансером, бо це дно. їм видають наркоту і вони її виносять за територію, ділять, барижать і ширяються по всім підворотням навколо. шприців нємєряно. пропозиція!
1.перенести наркодиспансер подалі від житлових будинків.
2.якщо їм видають ті "ліки" то нехаи вживають їх на територіїї медичного закладу, а потім вже идуть.
3.обмежити доступ таких осіб до ломбардів(взагалі фантастика)

#далитело
Мій маленький всесвіт. є в мене на районі #наркодиспансер. і взагалі раион обл. лікарні це такии собі маленькии всесвіт. там є все. все починається з газетного кіоску "Всесвіт", є "Свіжий хліб"
та "Насолода", кава, кілька кіосків з продуктами та різним дрібязком, є #перинатальний_центр , є #малинова_церква, новобудова, #принцип, Шаурма, генделик, #національна_лотерея, кілька аптек, паркан весь сірии і облуплении, як наше життя https://www.facebook.com/search/top/…, і вкінці #кафе_політ (вже останніи) #ритуальні_послуги. https://www.facebook.com/search/top/… але #наркодиспансер сильно на те впливає. кількістю шприців навколо, криміногеною ситуацією, тими пацієнтами їхніми, обкрадають погреби_сараї, тягнуть на найближчий металобрухт, #ломбард, #автомати, ріжуть на вулиці і знову йдуть за новою #дозою #метадону, яку ділять в найближчому місці, продають, ширяються в пах біля колонки. і це все діти чиїсь. і діти це бачать, і ростуть з цим, #нехай_росте, і входить в звичку, і звикається, і з часом вже не так і страшно, звиклося, щодня і завтра... і політ... останній...
Автор:

Дата створення:

Станом на 10 грудня петицію підписали 4 особи з 1000 необхідних.

Показати