Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 166 громад!

Створити у Кропивницькому об'єднаний Центр обслуговування споживачів комунальних послуг

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Створити у місті об'єднаний Центр обслуговування споживачів комунальних послуг .
Щоб в одному приміщенні можна було отримати необхідні послуги за розрахунками за газ, водопостачання, електрику, опалення. Також можна було робити переоформлення документації та укладання договорів.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши звернення (електронну петицію) щодо створення об’єднаного Центру обслуговування споживачів комунальних послуг, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, та відповідно до норм ст. 23' Закону України «Про звернення громадян», електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Підприємства – надавачі послуг з водо-, енерго-, газопостачання не належать до комунального сектору економіки і мають право самостійно здійснювати свою господарську діяльність.
Відповідно до чинного законодавства органи місцевого самоврядування не мають права втручатися у господарську діяльність суб’єктів господарювання, а питання розміщення абонентських відділів належить до повноважень вищевказаних підприємств.
На теперішній час абонентські відділи підприємств розташовано за адресами:
ОКВП «Дніпро-Кіровоград» - вул. Юрія Олефіренка, 1-а;
ВАТ «Кіровоградгаз» - вул. Арсенія Тарковського, 67;
ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» - вул. Сергія Гришина (Кутузова), 23/16;
КП «Теплоенергетик» - Студентський бульвар, 1;
смт. Нове, вул. Металургів, 25-а
ПрАТ «Кіровоградобленерго» - вул. Велика Перспективна, 78.
Вичерпну довідкову інформацію з різноманітних питань споживачі також можуть отримати, скориставшись ресурсами офіційних Інтернет-сайтів
ПАТ «Кіровоградобленерго» (http://kiroe.com.ua) та ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (http://dnipro-kirovograd.com.ua), ВАТ «Кіровоградгаз»(http://www.kirgas.com.ua), ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» (http://kirovogradteplo.ucoz.com.ua),
КП «Теплоенергетик» - (http://teploenergetik.kr.ua).
Додаток до рішення

Станом на 22 березня петицію підписали 66 осіб з 450 необхідних.

Показати