Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 166 громад!

Встановлення пам'ятної дошки на будівлі виховного комплексу "Кіровоградський колегіум"

ОСВІТА

Встановлення пам'ятної дошки на будівлі виховного комплексу "Кіровоградський колегіум - спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І - III ступенів - дошкільний навчальний заклад - центр естетичного виховання" колишньому керівнику, Борисовій Маргариті Миколаївні.
Завдяки наполегливій діяльності, пройшовши шлях, а це 47 років, від "піонерважатої" до директора, завдяки Борисовій Маргариті Миколаївні було не тільки збережено середню школу №11,
а створено один з найкращих закладів освіти.Найкращі професійні кадри, співпраця с різними Міжнародними організаціями,
благодійними фондами, Корпусом Миру США в Україні, та іншими організаціями, відкрито дім-музей імені А.О.Тарковського .Територія закладу не тільки зросла, школа отримала найсучасніші
комп'ютери, учні закладу навчалися за кордоном за спеціальними програмами, випускники закладу працюють по всьому світі, серед них відомі бізнесмени
та політичні діячі України. Саме завдяки діяльності Борисової Маргариті Миколаївні та трудового колективу, навчальний заклад має такий вигляд і статус сьогодні.
Вважаю за необхідне вшанувати пам'ять Борисової Маргариті Миколаївні, та встановити пам'ятну дошку на будівлі виховного комплексу.Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Ваше звернення (електронну петицію) щодо встановлення пам’ятної дошки на фасаді будівлі НВК «Кіровоградський колегіум» Борисовій Маргариті Миколаївні, повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначено в Статуті територіальної громади міста Кропивницького, відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян», Вашу електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
На основі вищезазначеного інформуємо, що питання, викладене у Вашому зверненні, буде винесено на розгляд міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького.
Про рішення комісії Вам буде повідомлено додатково.
Додаток до рішення

Станом на 22 березня петицію підписали 141 особа з 450 необхідних.

Показати