Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 184 громади!

Передача в постійне користування земельних ділянок ОСББ в м. Кропивницький

ЗЕМЕЛЬНІ ВІДНОСИНИ

Питання передачі в постійне користування прибудинкових територій ОСББ є наразі актуальним в м. Кропивницький.
На зустрічах з місцевою владою (17.05. 2018 року) керівників ОСББ було запевнено про вирішення цього питання в найближчий час. Не дивлячись на те, що Кабінетом Міністрів України на даний час не встановлено порядок передачі в постійне користування земельних ділянок для ОСББ (з відповіді О. Грабенко на заяву від 25.05.2018р. №2388/52-05-22), місцева влада має право самостійно розробити положення про передачу землі ОСББ (приклад інших обласних центрів України: Луцьк, Запоріжжя...). На сьогоднішній день лише розроблено та до цього часу (з 5.09.2018 року) уточнюється проект Тимчасового положення про порядок передачі у власність ОСББ прибудинкової території.
Окрім того, на усні запити про час закінчення та затвердження положення чіткої відповіді немає.
ОСББ "Преображенська-64" ініціює створення петиції про "Передачу в постійне користування земельних ділянок ОСББ в м. Кропивницький", та сподівається на підтримку городян, а також місцевої влади в найкоротший проміжок часу, щоб ОСББ міста мали можливість самостійно впорядковувати прибудинкову територію та були юридично захищені від приватизації цих ділянок на користь інщих фізичних та юридичних осіб.
Автор:

Дата початку збору підписів:

Відповідь дана:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію від 26.03.2019 щодо передачі в постійне користування земельних ділянок ОСББ в м. Кропивницькому, повідомляємо наступне.
На виконання статті 231 Закону України «Про звернення громадян», відповідно до рішення міської ради від 29.03.2016 № 142 «Про електронну петицію, адресовану Кіровоградській міській раді, її виконавчому комітету» (з урахуванням змін), дана петиція розглянута 27.03.2019 на засіданні постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
У результаті розгляду петицію не підтримано.
Комісією враховано, що Міською радою міста Кропивницького прийнято рішення від 19.12.2018 № 2251 «Про затвердження Тимчасового порядку надання ОСББ у постійне користування земельних ділянок у м. Кропивницькому».
Рекомендуємо керівникам ОСББ взяти до уваги та врахування в роботі дане рішення міської ради, яке оприлюднено на офіційному сайті міської ради в розділі  «Публічна інформація», підрозділі «Рішення».
Дякуємо Вам за активну громадську позицію та небайдужість.
Додаток до рішення

Петицію підписали 453 особи з 450 необхідних.

Показати