Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 185 громад!

Освітлення по вулиці Михайлівська, 1

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Звертаюсь до Вас, як мешканець багатоповерхівки, розташованої по вулиці Михайлівська, 1. У дворі на вказаній вулиці повністю відсутнє вуличне освітлення, що робить пересування жителів ввечері небезпечним. Поруч знаходиться дитячий садок, у зимовий період вести дитину з дитячого садка приходиться навпомацки. Повідомте будь-ласка про можливість вирішення даного питання.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Костенко Дмитро Сергійович

galaxy-19862410@ukr.net

Про розгляд електронної
петиції


Розглянувши електронну петицію щодо відновлення зовнішнього освітлення по вул. Михайлівській, 1 Головне управління житлово-комунального господарства Міської ради міста Кропивницького (далі – Головне управління) з даного питання повідомляє наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який зазначено у Статуті територіальної громади міста Кропивницького зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 29.03.2016 року № 142, та відповідно до норм статті 231 Закону України «Про звернення громадян» електронну петицію розглянуто як звернення громадян.
Згідно з Програмою утримання, благоустрою та розвитку житлово-комунального господарства міста Кропивницького на 2017-2021 роки, затвердженою рішенням міської ради від 17.01.2017 року № 763, зі змінами та доповненнями, передбачено проведення капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул. Михайлівській, 1 в 2019 році. Наразі виготовлено проектно-кошторисну документацію.
Роботи будуть виконані до кінця 2019 року за умови належного фінансування.Секретар міської ради А.ТАБАЛОВДарина Матвієнко 24 85 93
Додаток до рішення

Станом на 19 листопада петицію підписали 88 осіб з 450 необхідних.

Показати