Оберіть вашу громаду

Скасувати
+ ще 185 громад!

Аквапарк

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

У нас красиве міст але в ньому практично немає місць для відпочинку, а особливо для активного відпочинку. Аквапарк приверне увагу багатьох жителів нашого міста, а також людей з інших населених пунктів. Стосовно фінансів, то він дуже швидко себе окупить і буде приносити прибутки.
Автор:

Дата створення:

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію щодо відкриття аквапарку в місті Кропивницькому повідомляємо наступне.
Враховуючи те, що електронна петиція не набрала необхідної кількості голосів в строк, який визначений Статутом територіальної громади міста Кропивницького зі змінами, внесеними рішенням міської ради від 29.03.2016 року № 142, та відповідно до норм ст. 231 Закону України "Про звернення громадян" електронна петиція розглянута як звернення громадян.
Проектування і будівництво аквапарку - досить складний процес, що вимагає відповідального підходу для створення безпечного відпочинку майбутніх відвідувачів. Починається процес створення аквапарку з вибору місця його установки та площі забудови.
На даний час виконавчими органами Міської ради міста Кропивницького опрацьовано питання наявності вільних земельних ділянок на території міста та наявної інфраструктури до них. З метою залучення інвесторів для будівництва аквапарку інформація буде розміщена на офіційному сайті Міської ради міста Кропивницького та інвестиційному порталі міста Кропивницького.
Додаток до рішення

Станом на 19 листопада петицію підписали 85 осіб з 450 необхідних.

Показати